O nas

O nas

 „AKwadrat” Agencja Nieruchomości to firma powstała w 2011r. na bazie dotychczasowej działalność związanej z rynkiem nieruchomości, sięgającej roku 1998. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży, najmie, dzierżawie oraz zarządzaniu nieruchomościami Skarbu Państwa, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób fizycznych i prawnych. Przez siedem lat szkoliliśmy nowe pokolenia pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych.


AKwadrat” Agencja Nieruchomości jest firmą która skupia w sobie dotychczasową wiedzę i praktykę związaną z rynkiem nieruchomości w celu świadczenia wysokiej jakości, kompleksowych usług zmierzających do sprzedaży, kupna, zamiany, najmu i dzierżawy wymarzonego mieszkania, domu, działki, lokalu użytkowego, nieruchomości komercyjnej.


AKwadrat” Agencja Nieruchomości pomaga w zdobyciu stosownej dokumentacji do transakcji, uzyskaniu finansowania planowanych inwestycji, sprostowania stanu prawnego nieruchomości.

AKwadrat” Agencja Nieruchomości posiada uprawnienia zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 2483 oraz zarządzania nieruchomościami nr 11142, a także jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.


                                                                                                                    Pozdrawiamy

                                                                                                „AKwadrat” Agencja Nieruchomości


Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
325 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
65.8 m2 3 pokoje Piętro 2 / 2
Facebook